बकैया रिर्भर साईड युवा क्लवद्वारा (Open 7A side football)प्रतियोगिताको चौथो दिन : ४ खेल हुने

बकैया दर्पण संवाददाता
८ जेष्ठ २०८१, मंगलवार ०८:३७

बकैया दर्पण : जारी बकैया रिभर साईड युवा क्लबको आयोजनमा सन्चानलन भैईरहेको( Open 7A side football ) प्रतियोगितामा आज ४  खेल हुनेछन ।

आज हुने खेलमा पहिलो खेल ताम्सालिङ युवा समाज बकैया – ८ संग FC हात्तिसुडे युवा क्लब बकैया -३दिउँसो १ बेजे,सिमात डाफे युवा क्लब संगपावस एकेडेमी बकैया – ५ दिउँसो २ बजे, सुटर्स FC बकैया -५ संग नमुना युवा क्लब बकैया ४ थली दिउँसो ३हात्तिखोला युवा समाज संग BRSYC”Red”,दिउँसो ४ बजे भिड्नेछ
भिड्ने छन ।

तेस्तै हिजो भएको पहिलो खेलमा उच्च कुडुल्ले भञ्ज्याङ्ग बकैया-९, बागमती एकेडेमीसङ्ग ०-२ गोल अन्तरले पराजित भएको थियो दोस्रो खेलमा सगरमाथा युवा क्लब बकैया-४, FC कान्द्राङ्ग, बकैया- ७ सङ्ग ०-१ गोल अन्तरले पराजित भएको थियो र तेस्रो खेलमा सिमात डाफे युवा क्लब “A”, पहरे युनाइटेड, बकैया- ४ सङ्ग १-२ गोल अन्तरले पराजित भएको थियो

प्रतियोगितामा बिजेताले  नगद रु. २५,००० र ट्रफि प्रदान गरिनेछ भने उपबिजेताले नगत रु. १५,००० र ट्रफि पाउनेछ। यस प्रतियोगिता १३ गते सम्म संचालन रहने रिर्भर साईड युवा क्लवका अध्यक्ष जीवन सन्जेलले बकैया दर्पणलाई जानकारी दिनु भएको हो।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*